• Česky
  • English
Home
Akce ÚEP
Aktuality
O ÚEP
Projekty
Archiv projektů
Nabídka služeb
ÚEP v médiích
Publikace
Home arrow Aktuality arrow Car-sharing: Jak může sdílení vozidel prospět udržitelné mobilitě ve městech
Car-sharing: Jak může sdílení vozidel prospět udržitelné mobilitě ve městech PDF Tisk E-mail

Seminář „Car-sharing: Jak může sdílení vozidel prospět udržitelné mobilitě ve městech“ poskytne stručný přehled informací o službách car-sharingu a jak jeho využívání může pomoci zlepšit mobilitu obyvatel a životní prostředí ve městech. Seminář je určen především pracovníkům odborů dopravy, územního rozvoje a životního prostředí, pracovníkům městských společností s kompetencí v oblasti veřejné dopravy a parkování (DPMB, BKOM) i představitelům samosprávy a koná se ve středu 5. května 2010 od 14:00 hodin v zas. místnosti č. 360, Magistrát města Brna, Kounicova 67, Brno. pdf Pozvánka je ke stažení zde. 126.12 KbNa semináři vystoupí:

Michael Frömming, Svobodné hanzovní město Brémy - ve své prezentaci ukáže, proč a jak jejich město doplnilo nabídku služeb veřejné dopravy o car-sharing.

Ing. Stanislav Kutáček, představitel sdružení Autonapůl (největší organizace sdílení vozidel v ČR, která působí v Brně) - představí dosavadní vývoj, očekávaný rozvoj služeb i možnosti podpory car-sharingu ze strany města, možnosti propojení se službami MHD.

pdf Pro širší veřejnost 118.79 Kb se opakuje tentýž den ve středu 5. května 2010 od 17:30 hodin v Urban centru, Mečová 5, Stará radnice, 602 00 Brno

 
 

Slovník