• Česky
  • English
Home
Akce ÚEP
Aktuality
O ÚEP
Projekty
Archiv projektů
Nabídka služeb
ÚEP v médiích
Publikace
Home arrow Aktuality arrow Seminář: Car-sharing: Jak začít?
Seminář: Car-sharing: Jak začít? PDF Tisk E-mail

Ústav pro ekopolitiku, o.p.s. ve spolupráci s občanským sdružením Oživení - Bohemian Greenways vás zve na pracovní setkání:

Car-sharing: Jak začít?

Akce proběhne v pátek 9. února 2007, od 9 do 13:30 hodin

Akce se koná pod záštitou radního pro životní prostředí Prahy v prostorách Staroměstské radnice v Praze.

Praha 1, Historická budova Staroměstské radnice, Staroměstské nám. 1 Radniční klub, 3. poschodí (po několika schodech proti výtahu a dveře vpravo)


Pracovní setkání volně navazuje na loňský seminář, který car-sharing (sdílení automobilů) vloni představil jako jeden z nástrojů ke snižování intenzit individuální automobilové dopravy. Vítáme účast zájemců o zřízení car-sharingové organizace, využívání sdílení vozidel v podniku, odborníky, a v neposlední řadě pracovníky veřejné správy, kteří by měli zájem na svém území sdílení vozidel podpořit.

Letošní program bude více prakticky zaměřen na podmínky fungování car-sharingu v České Republice, na zapojení soukromého sektoru a možnosti podpory ze strany samosprávy. Na naše otázky budou odpovídat zahraniční hosté, kteří se sdílením automobilů profesionálně zabývají.

ednacím jazykem je angličtina, tlumočení bude zajištěno. Účastnický poplatek se nevybírá, ale počet míst je omezen a přihlášky je potřeba poslat do 31. ledna 2007. Účast Vám potvrdíme do 5. února. Podrobnější informace najdete v pdf zde  190.71 Kb.

S pozdravem Michaela Valentová

Ústav pro ekopolitiku, o.p.s.

Kateřinská 26, 120 00 Praha 2
 
 

Slovník