• Česky
  • English
Home
Akce ÚEP
Aktuality
O ÚEP
Projekty
Archiv projektů
Nabídka služeb
ÚEP v médiích
Publikace
Home arrow Aktuality arrow Seminář Naučné stezky v Praze a další možné volnočasové aktivity v pražské přírodě
Seminář Naučné stezky v Praze a další možné volnočasové aktivity v pražské přírodě PDF Tisk E-mail

beetag.jpgTisková zpráva ÚEP, o.p.s. Praha, 7. 11. 2011

V úterý 1. listopadu 2011 uspořádal Ústav pro ekopolitiku, o.p.s. ve spolupráci s Odborem ochrany prostředí Magistrátu hlavního města Prahy seminář pro odbornou veřejnost a zástupce veřejné správy s názvem Naučné stezky v Praze a další možné volnočasové aktivity v pražské přírodě. Úvodní část semináře byla věnována naučným stezkám pro chytré mobilní telefony. Byl prezentován projekt Interaktivní naučné stezky v pražských lesích, další příspěvek byl věnován  technologiím a fungování interaktivních stezek, poté následovala prezentace Ministerstva životního prostředí ČR, která byla zaměřena na problematiku dalšího rozvoje a směřování těchto stezek v celé České republice.

Ve druhé části semináře byly představeny projekty Odboru ochrany prostředí MHMP - Životní prostředí v Praze a volný čas a Po Praze podél potoků. Jedna z prezentací byla věnována také klasickým naučným stezkám na území Prahy. Akci uzavřel příspěvek věnovaný památným stromům Prahy.

Seminář se uskutečnil v rámci projektu Interaktivní naučné stezky v pražských lesích. Podrobnější informace naleznete na: www.beetaggpraha.cz.

Projekt „Interaktivní naučné stezky v pražských lesích" realizuje Ústav pro ekopolitiku, o.p.s., trvá od ledna do prosince 2011 a je financován z prostředků Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí České republiky.

Kontaktní osoba:

Mgr. Lubomír
Bartoš - vedoucí projektu

T: 224 828 257

E: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

 
 

Slovník