• Česky
  • English
Home
Akce ÚEP
Aktuality
O ÚEP
Projekty
Archiv projektů
Nabídka služeb
ÚEP v médiích
Publikace
Home arrow Aktuality arrow Současné evropské trendy při správě a údržbě vodních toků - seminář se zahraniční účastí
Současné evropské trendy při správě a údržbě vodních toků - seminář se zahraniční účastí PDF Tisk E-mail

Koalice pro řeky a Ústav pro ekopolitiku, o.p.s. Vás zvou na seminář se zahraniční účastí Současné evropské trendy při správě a údržbě vodních toků. Akce se koná ve čtvrtek 22. září 2011 od 9 do 16,30 hod. v Zasedacím sále Ministerstva zemědělství ČR (Těšnov 65/17, Praha 1).

Dimenzování vodních průtoků a příklady zlepšení jejich hydromorfologického stavu, údržba a rozvoj vodních toků, jejich revitalizace využíváním hydromorfologických procesů vlastní dynamiky, zlepšování nabídky biotopů zejména pro ryby prostřednictvím mrtvého dřeva – těmito tématy vodního hospodářství se budou zabývat příspěvky odborníků z Bavorska, Švýcarska a Francie. Zahraniční příspěvky doplní příklady z české strany – například návrh managementu dřevní hmoty v přirozených korytech vodních toků.

Vstup volný, tlumočení zajištěno. Kvůli zajištění míst a tlumočnických zařízení je nutné se předem přihlásit nejpozději do 15. září 2011.

Přihlášky mailem: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , nebo na adrese: Michaela Valentová, Ústav pro ekopolitiku, o.p.s., Kateřinská 26, 128 00 Praha 2, případně na telefonu 00420 222 828 257.

Akci pořádá: Koalice pro řeky, Chlumova 17, 130 00 Praha 3, Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , www.koaliceproreky.cz

Seminář se koná za podpory Ministerstva zemědělství ČR, odborné spolupráce s bavorským projektem Technologie Transfer Wasser, za finanční podpory Nadace Partnerství a grantu Ministerstva životního prostředí ČR a za mediálního partnerství časopisu Vodní hospodářství.

Podrobný program na www.koaliceproreky.cz a pdf zde 29/07/2011,16:10 115.43 Kb:

 
 

Slovník