• Česky
  • English
Home
Akce ÚEP
Aktuality
O ÚEP
Projekty
Archiv projektů
Nabídka služeb
ÚEP v médiích
Publikace
Home arrow Aktuality arrow Workshop pro zaměstnavatele, personalisty a podnikatele
Workshop pro zaměstnavatele, personalisty a podnikatele PDF Tisk E-mail

KC Fazole ve spolupráci s Úřadem práce Domažlice pořádá pod oficiální záštitou města Domažlice workshop "Inovativní podnikání a alternativní zaměstnávání - ekonomické výhody, vyšší flexibilita, vyšší zaměstnanost". Hlavním cílem akce je představit výhody alternativního zaměstnávání a sociálního podnikání v teorii i v praxi. Na workshopu zazní praktické rady odborníků z Úřadu práce, dozvíte co přesně, jsou alternativní formy zaměstnávání, zazní i zkušenosti z praxe. Závěrečná část akce je určena zaměstnavatelům/personalistům - máte-li zájem v 10 minutách představit Vaši firmu a Vaše zkušenosti se sociálním podnikáním nebo alternativním zaměstnáváním ať pozitivní nebo negativní, přihlaste se nám do 5. října na níže uvedené kontakty.

Akce se bude konat v úterý 12. října od 8.45 hod. do 12:15 hod. v zasedací místnosti Úřadu práce Domažlice.

Přihlášky na workshop a další informace: PhDr. Leona Kupčíková: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , tel. 777 983 810.

Na semináři můžete Vaši firmu prezentovat příspěvkem (viz výše), případně formou propagačních letáků a vizitek na určeném místě. Na akci je zajištěno občerstvení.

Pozvánka a program pdf zde 299.23 Kb.

 
 

Slovník