• Česky
  • English
Home
Akce ÚEP
Aktuality
O ÚEP
Projekty
Archiv projektů
Nabídka služeb
ÚEP v médiích
Publikace
Home arrow Aktuality arrow Vyberte Téma 2007 pro Rumburk
Vyberte Téma 2007 pro Rumburk PDF Tisk E-mail

Anketu „Téma 2007“ v Rumburku pořádá Týmová iniciativa pro místní udržitelný rozvoj spolu s Městem Rumburk v rámci projektu "Ústecko - živý region". Město se nedávno stalo partnerem této iniciativy, které na základě indikátorů (ukazatelů) kvality života a rozvoje pomáhá městům v ČR zlepšovat životní podmínky občanů a nacházet silné a slabé stránky rozvoje.

Spolu se zástupci města bylo pečlivě vybráno deset témat, která patří v Rumburku k nejdiskutovanějším. V anketě zjistíme, které z témat považují obyvatelé města za skutečně nejvýznamnější. K "vítězným" tématům budou uspořádány společné diskusní a plánovací akce a vzniknou i pracovní skupiny na principu Místní Agendy 21.

Hlasovat mohou obyvatelé města zasláním SMS na tel. č. 775 573 627 ve formátu "TEMARU č. tématu (1-10)", nainternetových stránkách či v pouliční anketě. Formou SMS také můžete zaslat návrh vlastního tématu. Z účastníků hlasování (na této stránce, v pouliční ankětě, prostřednictvím SMS) budou vylosováni 3 občané, kteří obdrží poděkování v podobě drobných odměn a budou pozváni na závěrečné slavnostní vyhlášení výsledků.

 
 

Slovník