• Česky
  • English
Home
Actions of IEP
News
About IEP
Projects
Old projects
Our offer
IEP in press
Publications
Home arrow News arrow Vyberte Téma 2007 pro Rumburk
Vyberte Téma 2007 pro Rumburk PDF Print E-mail
There is no translation available, please select a different language.

Anketu „Téma 2007“ v Rumburku pořádá Týmová iniciativa pro místní udržitelný rozvoj spolu s Městem Rumburk v rámci projektu "Ústecko - živý region". Město se nedávno stalo partnerem této iniciativy, které na základě indikátorů (ukazatelů) kvality života a rozvoje pomáhá městům v ČR zlepšovat životní podmínky občanů a nacházet silné a slabé stránky rozvoje.

Spolu se zástupci města bylo pečlivě vybráno deset témat, která patří v Rumburku k nejdiskutovanějším. V anketě zjistíme, které z témat považují obyvatelé města za skutečně nejvýznamnější. K "vítězným" tématům budou uspořádány společné diskusní a plánovací akce a vzniknou i pracovní skupiny na principu Místní Agendy 21.

Hlasovat mohou obyvatelé města zasláním SMS na tel. č. 775 573 627 ve formátu "TEMARU č. tématu (1-10)", nainternetových stránkách či v pouliční anketě. Formou SMS také můžete zaslat návrh vlastního tématu. Z účastníků hlasování (na této stránce, v pouliční ankětě, prostřednictvím SMS) budou vylosováni 3 občané, kteří obdrží poděkování v podobě drobných odměn a budou pozváni na závěrečné slavnostní vyhlášení výsledků.

 
 

Otevřená věda

Slovník