• Česky
  • English
Home
Actions of IEP
News
About IEP
Projects
Old projects
Our offer
IEP in press
Publications
Home arrow News arrow Turisticko-rekreační využití pražských příměstských lesů
Turisticko-rekreační využití pražských příměstských lesů PDF Print E-mail
There is no translation available, please select a different language.

prehrada_small.gifDne 27. listopadu 2008 od 16:00 uspořádal Ústav pro ekopolitiku, o.p.s seminář týkající se problematiky turisticko – rekreačního využití vybraných pražských příměstských lesů: Ďáblický háj, Kamýk a Lesopark Hostivař.

Seminář byl součástí závěrečné fáze projektu Monitoring turistického ruchu a analýza jeho negativních dopadů na životní prostředí vybraných příměstských lesů Prahy . Projekt měl především za cíl analyzovat a kvantifikovat turistický ruch a jeho negativní dopady na přírodní prostředí pražských příměstských lesů. Výsledky ze jmenovaných příměstských lesů budou konfrontovány s výsledky starších výzkumů .

Na semináři, kterého se především zúčastnili zástupci MHMP, Lesů Hl.města Prahy a dotčených městských částí, zazněly příspěvky, které hodnotili výsledky dotazníkových šetření návštěvníků - kvalitativní monitoring turistického ruchu (prezentace pdf zde 721.77 Kb) a výsledky fyzického sčítání návštěvnosti , zatížení cestní sítě a kvality rekreačního mobiliáře (prezentace pdf zde 617.89 Kb).

Předběžný program je ke stažení pdf zde 243.75 Kb

 
 

Otevřená věda

Slovník