• Česky
  • English
Home
Actions of IEP
News
About IEP
Projects
Old projects
Our offer
IEP in press
Publications
Home arrow News arrow RUMBURK: Vyhlášení výsledků akce Téma 2007, představení navazujících aktivit
RUMBURK: Vyhlášení výsledků akce Téma 2007, představení navazujících aktivit PDF Print E-mail
There is no translation available, please select a different language.

V úterý 30. října 2007 v 10 hodin dopoledne se uskutečnilo setkání realizátorů projektu ÚEP, o.p.s. a partnerského města Rumburk. Zástupci města byli podrobně seznámeni s projektem zejména s monitoringem indikátorů udržitelného rozvoje, výsledky akce pro veřejnost a rolí Místního akčního týmu (MAT), který zde v nejbližší době vznikne.

Občany Rumburku nejvíce trápí nezaměstnanost a nedostatek pracovních příležitostí, pořádek ve městě a špatná dostupnost zdravotní a sociální péče. Pravděpodobně prvním dvěma tématům se bude v následujícím roce intenzivně věnovat MAT Rumburk. MAT vznikne pravděpodobně již v listopadu 2007 a jeho členy se stanou nejen zástupci města, ale i zástupci neziskových organizací, podnikatelů, Úřadu práce v Rumburku a místní policie.

Druhé poloviny jednání se zúčastnili rovněž tři občané města Rumburk, jež se aktivně zúčastnili akce Téma 2007 a byli vylosování jako výherci ankety. Občané získali z rukou místostarostky Rumburku věcné ceny a měli možnost vyjádřit se k výsledkům ankety Téma 2007.

 

 
 

Otevřená věda

Slovník