• Česky
  • English
Home
Actions of IEP
News
About IEP
Projects
Old projects
Our offer
IEP in press
Publications
Roudničané volí své téma PDF Print E-mail
There is no translation available, please select a different language.

Roudnice nad Labem Srovnání nejen s ostatními městy v zemi, ale také s obcemi v celé Evropě by měla přinést vedení Roudnice nad Labem anketa, při níž občané volí "Téma 2007".

"Vstoupit do tohoto projektu jsme se rozhodli, abychom zjistili, co naše občany trápí. Těmito tématy se pak budeme zabývat," vysvětlil starosta Roudnice nad Labem Zdeněk Kubínek.

Anketu "Téma 2007" v Roudnici nad Labem pořádá Týmová iniciativa pro místní udržitelný rozvoj spolu s Městem Roudnice nad Labem. Město se nedávno stalo partnerem této iniciativy, které na základě ukazatelů kvality života a rozvoje pomáhá městům v ČR zlepšovat životní podmínky občanů a nacházet silné a slabé stránky rozvoje. Spolu se zástupci města bylo pečlivě vybráno devět témat, která patří v Roudnici nad Labem k nej diskuto vaněj ším.

K vybraným prvním dvěma až třem tématům budou uspořádány společné diskusní a plánovací akce. Roudničané mohou hlasovat ve vybraných tématech tento týden například v městském informačním středisku. "Osobně se domnívám, že největším problémem je u nás doprava v centru a parkování na sídlištích," dodal starosta.

Zdroj: Litoměřický deník Datum: 5.4.2007 Název: Roudničané volí své téma Autor: (miza) Str.: 9 Rubrika: litoměřicko Ročník: 10 Číslo: 81 Oblast: Regionální deníky - Liberecký a Ústecký kraj Zpracováno: 5.4.2007 7:45:26 Identifikace: VLSL20070405010002

 

 
 

Otevřená věda

Slovník